E keni prerë shalqirin gabim gjatë gjithë kohës, kjo është mënyra e duhur (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:31 13-05-2016 E keni prerë shalqirin gabim gjatë gjithë kohës, kjo është mënyra e duhur (Video)

Me afrimin verës fruti i shalqirit është një domosdoshmëri për t’u freskuar nga temperaturat e larta, por duket se metoda klasike e prerjes tashmë është jashtë mode.

Për të shmangur përlyerjen dhe më pas sheqerin ngjitës që në plazhe rrezikon të tërheqë edhe grerëzat, ka një mënyrë më të thjeshtë dhe efikase në prerje. Ndiqni këtë video:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.44794487953186
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-keni-prere-shalqirin-gabim-gjate-gjithe-kohes-kjo-eshte-menyra-e-duhur-video-40366" }