E keni vënë re “look-un” e ri të Tahirit? Me mjekër dhe atlete të kuqe... (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:11 14-07-2017 E keni vënë re “look-un” e ri të Tahirit? Me mjekër dhe atlete të kuqe... (FOTOT)

Kryetari i PS-së për Tiranën, Saimir Tahiri është shfaqur ndryshe në këto ditë post-fushate që në fakt ka pasuar me një tjetër fushatë dëgjesash.

Ashtu si asnjëherë më parë Tahiri ka vendosur të lerë mjekër ndërsa dukshëm bien në sy atletet e kuqe.

Një stil ndryshe ky i ish-ministrit që e bën të  duket edhe më i ri e “trendy”.

tah.jpg

tahiri1.jpg

tahiri2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029819011688232
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-keni-vene-re-look-un-e-ri-te-tahirit-me-mjeker-dhe-atlete-te-kuqe-fotot-86112" }