E kuptoi se po e tradhëtonte e dashura vetëm nga ky detaj në foto

Publikuar tek: bota, më 23:49 15-11-2016 E kuptoi se po e tradhëtonte e dashura vetëm nga ky detaj në foto

Vetëm përmes disa fotografive, një djalë nga ShBA-të arriti të kuptonte se e dashura po e tradhëtonte, gjatë një udhëtimi që ajo kishte thënë se do shkonte vetëm.

Menjëherë sa arriti në hotel ajo nisi t’i dërgonte të dashurit foto nudo, duke i thënë se do bënte një dush.

Por në njërën prej fotove ai arriti të dallonte cepin e një valixheje që e dinte shumë mirë se ishte e huaj. Menjëherë ai e pyet për numrin e dhomës, dhe kur telefonon në hotel, zbulon të papriturën.

E dashura ndodhej në një dhomë që nuk rezultonte e rezervuar prej saj, por prej shefit të saj.

Scrwedq2de2311111121222222nshot_1.jpg

Scasdw2222222222222222223eenshot_1.jpg

Screasd22ddsdfsdnshot_1.jpg

Scwer23rw33333333333nshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016707897186279
array(1) { ["section"]=> string(71) "e-kuptoi-se-po-e-tradhetonte-e-dashura-vetem-nga-ky-detaj-ne-foto-59627" }