E larguan pa asnjë motiv, Tedi Blushi shfaqet në festën e news 24 (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:18 23-10-2017 E larguan pa asnjë motiv, Tedi Blushi shfaqet në festën e news 24 (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë Tedi Blushi u largua me shumë bujë nga posti që ai kishte mbajtur për vite më radhë si drejtor i portalit balkanweb.

Por pavarsisht të gjithë polemikave që u përhapën nëpër media me largimin e tij, Tedi Blushi sonte në mbrëmje ka qenë i pranishëm në mbrëmjen gala të 15 vjetorit të themelimit të televizionit news 24.

Blushi ka parakaluar në tapetin e kuq më pas ka takuar pronarin e televizionit Irfan Hysenbelliu dhe të gjithë pritësit e kësaj mbrëmje.

Tedi Blushi gjithashtu ka takuar edhe Andi Telën, me të cilin u përfol se kishte pasur një përplasje gjatë punës. 

Screenshot_12.jpg

22782353_10155703641383771_1765458690_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021805047988892
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-larguan-pa-asnje-motiv-tedi-blushi-shfaqet-ne-festen-e-news-24-foto-96925" }