E lumtur Elia Zaharia flet për 6 faqet në revistën prestigjoze, mikeshat ia thonë në sy: Ky është fat!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:28 15-09-2016 E lumtur Elia Zaharia flet për 6 faqet në revistën prestigjoze, mikeshat ia thonë në sy: Ky është fat!

Plot 6 faqe i janë dedikuar dasmës madhështore për çiftin Elia Zaharia dhe Princ Leka, në revistën ‘’Royals’’ në Belgjikë.

E lumtur, Elia ka shpërndarë fotot nga revista duke shkruar gjithë emocione. Mikeshat e saj e kanë uruar menjëherë, madje njëra prej tyre ia ka thënë në sy se dasma e saj me Princ Lekën është vërtet fat.

‘’Urime e dashur dhe mbare në pergatitjet e ditës së madhe, shijoje pergatitjen e kurorëzimit të dashurisë tënde, fundja Ky është fat! Të perqafoj fort’’, i shkruajnë Elia Zaharisë.

Princ Leka dhe Elia do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni marrë përsipër nga kompania e Sadije Berishës, më 13 tetor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02570104598999
array(1) { ["section"]=> string(119) "e-lumtur-elia-zaharia-flet-per6-faqet-ne-revisten-prestigjoze-mikeshat-ia-thone-ne-sy-shijoje-fundja-ky-eshte-fat-52960" }