E mahnitshme, policja franceze shikon nga makina tifozët shqiptarë, ndalon, zbret dhe shikoni çfarë bën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:05 19-06-2016 E mahnitshme, policja franceze shikon nga makina tifozët shqiptarë, ndalon, zbret dhe shikoni çfarë bën

Një nga ato foto që mbesin të fiksuara gjatë në memorie, sidmos të atyre që kanë patur kënaqësinë të fotografoheshin nga kjo police.

Policja franceze ka qenë duke patrrulluar si zakonisht kur ka parë tifozërinë e ndezur të kuqezinjve.

Nuk ka mundur t’i rezistojë këtij momenti, ndaj ka ndaluar makinën, ka zbritur prej andej, ka nxjerrë aparatin e saj celular dhe ka filmuar gjithë atmosferën mbresëlënëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025624990463257
array(1) { ["section"]=> string(106) "e-mahnitshme-policja-franceze-shikon-nga-makina-tifozet-shqiptare-ndalon-zbret-dhe-shikoni-cfare-ben-44002" }