E masakruan në rrjetet sociale për fustanin tërësisht transparent, reagon për herë të parë Ledina Çelo

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:35 22-12-2016 E masakruan në rrjetet sociale për fustanin tërësisht transparent, reagon për herë të parë Ledina Çelo

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo e cila në të njëjtën kohë është zgjehdur këtë vit edhe prezantuesja e Festivalit në RTSH, mbrëmë ka veshur një fustan tërësisht transparent gjë që ka ngjallur reagimin e shumë personazheve të njohur në vend.

Në rrjetet sociale reagimet kritike në adresë të Ledinës kanë qenë të panumërta ndërsa për herë të parë reagon edhe vetë këngëtarja duke prezantuar fustanin e natës së dytë të festivalit.

Është pikërisht ky fustan që shikoni në foto dhe mesa duket, këngëtarja ka reflektuar pasi nga një fustan transparent, vesh një fustan tërësisht të mbuluar, e me bisht madje.

leddd.jpg

 ledi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027714014053345
array(1) { ["section"]=> string(107) "e-masakruan-ne-rrjetet-sociale-per-fustanin-teresisht-transparent-reagon-per-here-te-pare-ledina-celo-63436" }