E mbani mend Dedën e Zanës që ngriu në shtyllë ? Ja si duket ai sot

Publikuar tek: kulture-art, më 11:23 30-01-2017 E mbani mend Dedën e Zanës që ngriu në shtyllë ? Ja si duket ai sot

I pazëvendësueshmi Rikard Larja, ose i njohur ndryshe si Deda në filmin “Rrugë të bardha” pak kohë më parë humbi “Zanën”  Elida Cangonjin, një humbje e madhe për gjithë publikun shqiptar.

Publiku humbi Zanën por Dedën kemi ende fatin e madh ta kemi mes nesh, të fortë e të shëndetshëm. Kjo është një foto plot jetë e Rikard Larjas në një kafe me gazetaren Ida Nurçe.

Pavarësisht viteve, aktori duket mjaft në formë dhe i qeshur në këtë foto plot ngjyra.

rik.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përkujtohet në 91- vjetorin e lindjes kompozitori i shquar Tish Daija
Gazetari shkon në “vendin e krimit”, publikon pamjet shkatërruese dhe kallëzon në Prokurori Vangjush Dakon »
Article Logic
Execution time: 0.017628908157349
array(1) { ["section"]=> string(71) "e-mbani-mend-deden-e-zanes-qe-ngriu-ne-shtylle-ja-si-duket-ai-sot-67103" }