E mbani mend deputeten socialiste? Transformimi i avokates do t’u lërë pa fjalë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:02 20-09-2016 E mbani mend deputeten socialiste? Transformimi i avokates do t’u lërë pa fjalë (FOTO)

E mbani mend deputeten socialiste? Epo nëse jo, po jua risjellim në kujtesë. Ajo është Shegushe Ligore, ish-deputetja socialiste në legjislaturën e kaluar që u tërhoq nga politika.

Ligori është me profesion avokate dhe duhet thënë që ka rilindur krejtësisht pas largimit nga politika.

Me buzëqeshjen që nuk i ndahet, krejt e shpenguar, veshur me ngjyra, ajo është më e re se kurrë…Largimi nga politika duket se e paska bërë të vetën.

 shegusheligori2.jpg

Majtas gjatë kohës në politikë, djathtas sot

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030544996261597
array(1) { ["section"]=> string(89) "e-mbani-mend-deputeten-socialiste-transformimi-i-avokates-do-t-u-lere-pa-fjale-foto-53506" }