E mbani mend Enki Bracaj? Ja çfarë bën ajo tani (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:36 27-11-2016 E mbani mend Enki Bracaj? Ja çfarë bën ajo tani (Foto) Enki Bracaj

Foto: Zjarr TV

Edhe pse për një moment u duk se fama e saj arriti majat pasi ish-spikerja e “Zjarr Tv”, Enki Bracaj, u bë virale në mbarë mediat botërore duke dhënë lajmet “topless”, ajo vijon të jetojë në Tiranë ndërsa nuk dihet nëse ka nisur një punë të re.

Ndonëse fol për oferta nga mediat e huaja por edhe kontrata për set fotografik nga “Playboy”, deri më tani nuk kemi parë asgjë. Ndoshta bëhej fjalë vetëm për thashetheme mediatike në atë kohë, apo ish-spikerja nuk ka ditur ta shfrytëzojë famën e paptirut, raporton Newsbomb.al.

Megjithatë Enki vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi shkruan edhe një dedikim:

“Nuk më intereson për humbjen e njerëzve që nuk dua të jen në jetën time më, kam humbur njerëz që kan qenë gjithçka për mua, dhe unë jam perseri duke jetuar vetëm”. /Newsbomb.al

sdf4ghdfgjdfgjdghj.jpg

Ja edhe një video ku Enki i drejtohet ndjekësve:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065851211547852
array(1) { ["section"]=> string(57) "e-mbani-mend-enki-bracaj-ja-cfare-ben-ajo-tani-foto-60855" }