E mrekullueshme/ Rita Ora flet shqip në një emision (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:36 01-03-2015

Këngëtarja shqiptare me famë Botërore  Rita Ora, ka folur shqip me një fanse të saj në një emision.

Shqipja e saj është mbresëlënëse dhe kjo është një arsye më shumë për t’u krenuar me të.

Ora së fundmi, po korr mjaft sukses në skenën hollivudiane falë edhe thjeshtësisë së saj, të pasuar edhe nga shumë punë dhe shumë pasion nga ana e këngëtares.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022327899932861
array(1) { ["section"]=> string(55) "e-mrekullueshme-rita-ora-flet-ne-nje-emision-video-4729" }