E njihni këtë djalosh? Sot është deputet në Kuvend (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:46 05-01-2016 E njihni këtë djalosh? Sot është deputet në Kuvend (FOTOT)

Dikur një djalosh çapkën, herë në pemë e herë në makinë, por sot vendi i tij është Kuvendi i Shqipërisë si përfaqësues i popullit lezhian.

E kemi fjalën për deputetin më të përfolur në media e publik, Eduard Ndocajn. Fotot janë shkrepur në fëmijërinë e hershme në vendlindjen e deputetit.

Mes fotosh, spikat ajo me makinën e zbukuruar, dhe që shënon ditën kur Ndocaj është martuar me bashkëshorten e tij Valentinën, e cila ditë më parë u diplpmua për Ekonomi.

dep1.jpg

dep2.jpg

dep4.jpg

n.jpg

dep3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2227988243103
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-njihni-kete-djalosh-sot-eshte-deputet-ne-kuvend-fotot-29186" }