E njihni këtë ikonë të historisë çame? Është mbi 96 vjeç dhe shikoni ç’ka bërë disa ditë më parë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:05 20-01-2018 E njihni këtë ikonë të historisë çame? Është mbi 96 vjeç dhe shikoni ç’ka bërë disa ditë më parë

Ikona e Historisë së Çamërisë, historiani Ibrahim Daut Hoxha, mbi 96 vjeç dhe ende merr pjesë në çdo aktivitet për Çështjen Çame.

Fotoja, siç sqaron historiani Arben Llalla, është bërë më 16 Janar, 2018 në Tiranë me rastin e 27 vjetorin e themelimit të Shoqatës Patriotike Çamëria, themelues i së cilës është edhe Ibrahim Daut Hoxha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022785902023315
array(1) { ["section"]=> string(102) "e-njihni-kete-ikone-te-historise-came-eshte-mbi-96-vjec-dhe-shikoni-c-ka-bere-disa-dite-me-pare-107282" }