E pabesueshme, 6 vjeçari nga Dibra që nget Bentley-n, hit në Internet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:44 30-06-2015

6-vjeçari nga Dibra është bërë hit në kanalin youtube dhe në të gjitha rrjetet sociale pikërisht për videon që shihni.

Vogëlushi drejton një makinë Bentley si të ishte një i rritur ndërsa ndjek me përpikmëri të gjitha këshillat e të atit që i thotë të ecë ngadalë apo të ketë “kujdes kalamanjtë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027791023254395
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-pabesueshme-6-vjecari-nga-dibra-qe-nget-bentley-n-hit-ne-internet-15009" }