E pabesueshme ajo që bën ky djalë, nga Melburni në Sidney brenda valixhes (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 16-12-2016 E pabesueshme ajo që bën ky djalë, nga Melburni në Sidney brenda valixhes (Video)

Adam Saleh një Youtuber nga Australia ka trafikuar veten e tij me valixhe përmes një udhëtimi me avion rreth 1 orë të gjatë.

I ndihmuar nga dy shokët e tij ai futet në një valixhe tepër të vogël të cilët e kanë kaluar përmes kontrollit të aeroportit drejt bagazheve të aeroplanit, raporton Newsbomb.al.

Por menjëherë pas publikimit të videos në Youtube ka reaguar edhe kompania e fluturimeve si dhe autoritetet aeroportuale të cilat thonë se video është false, dhe si provë për këtë kanë filmimet e kamerave, që sipas tyre tregojnë djalin teksa ngjitet në avion me këmbët e tij.

E vërtetë apo mashtrim? Ndiqni pamjet dhe gjykoni vetë:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026187896728516
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-pabesueshme-ajo-qe-ben-ky-djale-nga-melburni-ne-sidney-brenda-valixhes-video-62837" }