E pabesueshme, bjondja e përbetuar ndryshon “look”: Si duket Orinda Huta brune (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:56 18-02-2017 E pabesueshme, bjondja e përbetuar ndryshon “look”: Si duket Orinda Huta brune (FOTOT)

Bjondja e “përbetuar” dhe ndër më bukuroshet e ekranit, Orinda Huta ndryshon “look”.

Ndoshta askujt s’do i kishte shkuar në mendje por Orinda është shndërruar në brune. Në rrjetet sociale, moderatorja ka publikuar edhe fotot e ndryshimit rrënjësor. Si ju duket?!

orinda.png

ori.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066981315612793
array(1) { ["section"]=> string(86) "e-pabesueshme-bjondja-e-perbetuar-ndryshon-look-si-duket-orinda-huta-brune-fotot-69117" }