E pabesueshme çfarë bën pronari i qenit për t'i realizuar dëshirën e fundit

Publikuar tek: bota, më 16:45 10-11-2016 E pabesueshme çfarë bën pronari i qenit për t'i realizuar dëshirën e fundit

Pronari zemërthyer i qenit të tij 18-vjeçar fton dashamirësit e kafshëve të marrin pjesë në festën e qenit të tij para se të ndërrojë jetë.

Me anë të një postimi në facebook ai i ka ftuar të gjithë pronarët e qenve bashkë me kafshët e tyre që të marrin pjesë në ceremoninë që do të bëhet në plazhin e preferuar të mikut të tij.

“Unë do të bëj të lumtur Walnut këtë të shtunë. Ne do të zhvillojmë një shëtitje të fundit sëbashku në plazhin e tij të preferuar në Porth në orën 9:30. Ftoj të gjithë ata që duan, të gjithë pronarët/ të dashurit e qenve të bashkohen me ne në festën e fundit dhe në vendin e preferuar të tij",-shkruan ai, raporton Newsbomb.al.

qqq.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16217684745789
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-pabesueshme-cfare-ben-pronari-i-qenit-per-t-i-realizuar-deshiren-e-fundit-59107" }