E pabesueshme/ Kjo grua e suksesshme shqiptare nuk ndjek askënd, edhe pse e ndjekin me mijëra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:55 13-09-2018 E pabesueshme/ Kjo grua e suksesshme shqiptare nuk ndjek askënd, edhe pse e ndjekin me mijëra Vera Grabocka

Një grua pa dyshim e suksesshme në botën e spektaklit dhe televizionit.

 

E kemi fjalën për regjisoren e njohur Vera Grabocka. Ka rënë në sy të portaleve online fakti që Vera nuk ndjek askënd në rrjetin social Instagram edhe pse atë e ndjekin  102 mijë njerëz.

Nuk dihet pse kjo zgjedhje e regjisores e cila është bashkëshortja e Timo Fllokos, dhe nënë e një vajze.

41661036_2091492464215997_4848036239070199808_n.jpg

41721444_2091492477549329_6567693822438932480_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Cop zhgarravinë', Roza Lati i bën të papriturën gruas së martuar: Me atë gojë puth...
Nuk do ta njihni, si dukej Eni Çobani vite më parë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.023444890975952
array(1) { ["section"]=> string(98) "e-pabesueshme-kjo-grua-e-suksesshme-shqiptare-nuk-ndjek-askend-edhe-pse-e-ndjekin-me-mijera-134194" }