E pamundur! Shikoni si ka qenë më parë Jonida Maliqi dhe ç’i ka bërë plastika sot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:04 31-08-2016 E pamundur! Shikoni si ka qenë më parë Jonida Maliqi dhe ç’i ka bërë plastika sot

Ky është një nga ato raste ku kirurgjia plastike ka bërë mrekulli.

Ndoshta shumë prej jush e kanë të vështirë ta besojnë por personazhi në foto është Jonida Maliqi.

Këto janë disa foto të këngëtares nga koha kur këndonte nëpër festivale dhe ndryshimi nga sot është mëse i dukshëm.

Foto: Vipat e Bllokut

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024969100952148
array(1) { ["section"]=> string(86) "e-pamundur-shikoni-si-ka-qene-me-pare-jonida-maliqi-dhe-c-i-ka-bere-plastika-sot-51418" }