E PAPRITUR/ Dua Lipa anulon koncertet: Duhet t’i nënshtrohem një ndërhyrjeje…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 14-03-2018 E PAPRITUR/ Dua Lipa anulon koncertet: Duhet t’i nënshtrohem një ndërhyrjeje… Këngëtarja Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ndodhet në Kaliforni, për turin muzikor me këngëtarin Bruno Mars.

Por diçka e papritur i ka ndodhur këngëtares, e cila është detyruar të anulojë koncertet.

Në Instagram, Dua ka publikuar një video, në të cilën shprehet se i vjen keq për vendimin e marrë, por ka probleme me dhëmbët, dhe duhet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje.

“Më vjen shumë shumë keq që më duhet të anuloj disa nga koncertet e planifikuara me Bruno Mars. Kam një problem me dhembët dhe dentisti im më sugjeroi që duhet ti nënshtrohem një ndërhyrjeje. I kam shijuar shumë këto ditë me ju dhe jam e mërzitur që më duhet ti lë në mes, por iu premtoj se do të kthehem sa më shpejt të jetë e mundur. Faleminderit për këtë tur muzikor”- shkruan Dua Lipa.

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Floriana Garo bëhet nënë, zbulon emrin e vajzës (FOTO)
Trondit këngëtarja e famshme, tregon vuajtjet: Për dy vite u mbylla në shtëpi »
Article Logic
Execution time: 0.024757146835327
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-papritur-dua-lipa-anulon-koncertet-duhet-t-i-nenshtrohem-nje-nderhyrjeje-113237" }