E papritur, grabitet Elvana Gjata

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:53 16-04-2018 E papritur, grabitet Elvana Gjata Elvana Gjata

Mbetet ndër këngëtaret e preferuara të të gjithë shqiptarëve por jo vetëm.

Së fundmi ajo ka hyrë në tregun botëror, ku ka sjellë mjaft bashkëpunime të suksesshme me artistë të huaj. Por së fundmi diçka e pakëndshme i ka ndodhur në Milano, atje ku ndodhet me stilistin e njohur dhe mikun e saj, Valdrin Sahiti. Ky i fundit ka postuar një foto në Insastory duke dhënë lajmin se Elvana është grabitur: ‘kem diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime”, duke e shoqëruar foton me një emoji të qeshur, duke lënë të kuptohet se e kanë marrë me sportivitet çfarë ka ndodhur. 

Screenshot_24.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çudit aktorja shqiptare, këmbëzbathur në emision: Po vrisja mendjen për një palë TAKA por...
Lindi në mes të ‘luftës’ mediatike, Khloe Kardashian publikon EMRIN e vajzës »
Article Logic
Execution time: 0.020823955535889
array(1) { ["section"]=> string(39) "e-papritur-grabitet-elvana-gjata-117109" }