E PAPRITUR për të gjithë, martohet Justin Bieber

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:33 14-09-2018 E PAPRITUR për të gjithë, martohet Justin Bieber Justin Bieber dhe e dashura

Justin Bieber së bashku me të dashurën e tij janë parë në gjykatë në New York, e cila njihet për lëshimin e licencave martesore.

Dëshmitarët rrëfejnë për TMZ se dyshja ishte më e emocionuar se kurrë dhe se është dëgjuar teksa i ka thënë i përlotur të dashurës së tij Hailey Baldwin: “Zemër, mezi pres të martohem me ty”.

E në fakt duket se nuk ka shumë vend për dyshime, gjithsesi pritet konfirmimi i çiftit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr i madh në koncertin e Dua Lipës, këngëtarja shpërthen në të qara (VIDEO)
Fiori Dardha nxjerr zbuluar kolegen: Unë jam autorja e emsionit, kur shkoj unë në punë Rozana Radi bën gjumin e bukurisë »
Article Logic
Execution time: 0.0220627784729
array(1) { ["section"]=> string(54) "e-papritur-per-te-gjithe-martohet-justin-bieber-134279" }