E papritur, Xhafaj vizitë ‘BLIC’ në Rrëshen (Kush e shoqëron)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:48 17-04-2018 E papritur, Xhafaj vizitë ‘BLIC’ në Rrëshen (Kush e shoqëron) Fatmir Xhafaj minister i Brendshem bashke me drejtorin e policise Ardi Veliu

Ka qenë krejt e pa paralajmëruar vizita e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj në qytetin e Rrëshenit.

I shoqëruar nga drejtori i policisë së shtetit Xhafaj është parë të lëvizë përgjatë sheshit “Abat Doçi” me drejtim në një nga kafet  e qytetit. Më herët ai ka zhvilluar një takim me drejtuesit e komisariatit, por çdo gjë është mbajtur hermetike për çfar mund të jetë diskutuar.

Lajmin e bën me dije gazetari Aleksandër Doja i cili shkruan se më tej, zyrtarët kanë vizituar ambientet e brëndshme të rikonstruktuara të ndërtesë së komiariatit. Jo shumë kohë më parë edhe porta kryesore e oborrit rrëzohej sapo e tërhiqnin për të dalë automjetet, ndësa pjesa dytësore e ndëtesës ka qenë e mbuluar nga ferrat, madje në dritare nuk kishte xhama.

Tashmë me angazhimin e shefit të logjistikës së drejtorisë Gjon Prendi, ndërtesa i është nënshtruar një ndërhyrje.

ggg.jpeg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Çështje familjare” Policia e Shtetit jep detaje për operacionin antidrogë me 5 të arrestuar: Si bashkëpunuan me italianët
SHQIPONJAT arrestojnë PRONARIN e lavazhit në Elbasan, çfarë iu gjet nga kontrolli i befasishëm (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.023879051208496
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-papritur-xhafaj-vizite-blic-ne-rreshen-kush-e-shoqeron-117173" }