E papublikuar më parë, Valbona Selimllari në një foto të hershme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:32 01-10-2017 E papublikuar më parë, Valbona Selimllari në një foto të hershme (FOTO)

Vitet ikin, por për Valbona Selimllarin kjo nuk do të thotë asgjë. Miss-i i parë shqiptar mbetet ende e bukur dhe mjaft e ëmbël.

Valbona ka publikuar një foto të hershme në Instagram. Me një natyralitet dhe një pamje mbreslënëse, me sa duket të qenurit përjetë e bukur është sekreti i Valbona Selimllarit.

Valbona vazhdon të mbetet një nga figurat më të dashura mediatike. U shpall Miss Shqipëria në vitin 1991 dhe gjithnjë do të mbahet mend si imazhi i të bukurës shqiptare.

valbo.png

image247.jpg

1-311.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr në zyrë mes Zana Çelës dhe Inva Mulës, çfarë i ndau dy mikeshat e ngushta
Largimi nga “Dance With Me”, rrëfehet Linda Rei: Nuk më mbuluan shpenzimet edhe ujin e bleja nga xhepi im »
Article Logic
Execution time: 0.0039570331573486
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-papublikuar-me-pare-valbona-selimllari-ne-nje-foto-te-hershme-foto-94320" }