E pazakontë, djali ngre dy gishtat e mesit në foton me Edi Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:11 01-09-2016 E pazakontë, djali ngre dy gishtat e mesit në foton me Edi Ramën

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Patos për të inaguruar disa nga punimet e zhvilluara atje. Rama ka qenë i pranishëm edhe në shkollën e mesme “Zhani Ciko” dhe pikërisht ka ndodhur diçka e pazakontë.

Në foton e kryeministrit me stafin e kësaj shkolle një djal i mitur qëndron pas tyre duke ngritur dy gishtat e mesit.

Gjesit i djalit nuk është vërejtur nga askush, përveç një moshatari të tij. 

14182437-10209533647793600-36568787-n_1472752374-6366368.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkëlzen Berisha i revoltuar: Jemi me fat që Maroku s'drejtohet nga një marrok se të ishte për kërriçin e TVSH...
Albano Bogdo zihet keq me Lolitën: Ik masturbohu me faktin që harxhova 2 minuta me ty »
Article Logic
Execution time: 0.020776987075806
array(1) { ["section"]=> string(69) "e-pazakonte-djali-ngre-dy-gishtat-e-mesit-ne-foton-me-edi-ramen-51602" }