E pazakontë/ Helikopteri hyn në stadiumin shqiptar, lojtarët në fushë detyrohen të ndërpresin lojën (Video)

Publikuar tek: sport, më 16:17 22-10-2016

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sarandë, ku një ndeshje futbolli në stadiumin e këtij qyteti është ndërprerë për shkak se helikopteri është ulur në fushë.

Ka qenë një helikopter i ndihmës  së shpejtë, që përdoret shpesh herë për të transportuar persona nga qytete të ndryshme drejt Tiranës, por për këtë rast nuk është bërë e ditur emergjenca.

Arbitri është detyruar të ndërpresë ndeshjen dhe lojtarët janë larguar nga fusha e lojës, duke ia lënë atë helikopterit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065441131591797
array(1) { ["section"]=> string(109) "e-pazakonte-helikopteri-hyn-ne-stadiumin-shqiptar-lojtaret-ne-fushe-detyrohen-te-nderpresin-lojen-video-57060" }