E pazakontë në protestën e opozitës, një polic që mbikqyr turmën, në vend të armës ka një …

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 18-12-2017 E pazakontë në protestën e opozitës, një polic që mbikqyr turmën, në vend të armës ka një …

Një moment aspak i zakontë është kapur nga protesta e opozitës së bashkuar para parlamentit, ndërsa seanca e sotme është shoqëruar me tensione dhe përleshje fizike mes deputëteve dhe punonëjsve të gardës dy herë që nga ora 10.00.

Ajo që ra në sy të të gjithëve ishte një person i veshur me uniformë policie, i cili po mbikqyrte turmën, por në vend të armëve në dorë mbante një aparat fotografik. 

25466008_10211605419953103_947869630_n_1.jpg

25555326_10211605415993004_531921840_n_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Para kuvendit gëlojnë protestuesit, shikoni ç’po ndodh tani në taracë të godinës parlamentare (FOTO)
Në kulmin e tensioneve politike, moderatorja e njohur shqiptare hyn në Parlament, poston foto me Ramën e kabinetin qeverisës »
Article Logic
Execution time: 0.086608171463013
array(1) { ["section"]=> string(94) "e-pazakonte-ne-protesten-e-opozites-nje-polic-qe-mbikqyr-turmen-ne-vend-te-armes-ka-nje-103503" }