E PAZAKONTË/ Njihni tironsin me dy gra që po bën xhiron e mediave: I bleu serbes xhip 75 mijë euro

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:49 01-11-2016 E PAZAKONTË/ Njihni tironsin me dy gra që po bën xhiron e mediave: I bleu serbes xhip 75 mijë euro

Dorian Ton Leknikaj nga Tirana po bën xhiron e mediave serbe si shqiptari që i ka blerë një automjet me një vlerë prej 75 mijë eurosh një vajze serbe.

Siç shkruan Kurir, ai ka dy gra, shtatë fëmijë si dhe të dashurën serbe Soraja Vuçeliç e cila se prej 5 muajsh është në lidhje me biznesmenin shqiptar.

Ajo ka marrë prej tij  një dhuratë, me vlerë 75 mijë euro dhe sipas mediave serbe ata udhëtojnë sa munden nëpër vende luksoze.

tirons.jpg

tr.jpg

tr1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018576860427856
array(1) { ["section"]=> string(102) "e-pazakonte-njihni-tironsin-me-dy-gra-qe-po-ben-xhiron-e-mediave-i-bleu-serbes-xhip-75-mije-euro-58076" }