E pazakontë, vajza e re lind beben brenda në ujë (FOTO PIKANTE)

Publikuar tek: bota, më 20:39 13-03-2018 E pazakontë, vajza e re lind beben brenda në ujë (FOTO PIKANTE) Foto nga Deti i Kuq, pas lindjes së foshnjës

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Detin e Kuq, që ka tërhequr vëmendje nga e gjithë bota.

Një vajzë e re ka lindur fëmijën e saj brenda në ujë.

Hadia Hosni El Said, ishte në ballkonin e saj, me pamje nga plazhi në Dahab, Egjipt, kur kapi momentin që vajza po lindte, ngjajre që tashmë është bërë virale.

Fotot tregojnë një burrë të moshuar, duke mbajtur porsalindurin, ndërsa partneri i gruas mban një kovë me placentën e foshnjës.

Screenshot_16.jpg

5-84.jpg

4-98.jpg

3-109.jpg

2-113.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau 17 persona me armë, Prokuroria kërkon dënimin me vdekje
Tornado godet Italinë Jugore, raportohen të plagosur dhe shumë dëme materiale »
Article Logic
Execution time: 0.017855882644653
array(1) { ["section"]=> string(67) "e-pazakonte-vajza-e-re-lind-beben-brenda-ne-uje-foto-pikante-113165" }