E përfolën për veshjen, s’mbahet më Bleona: O “Kar- Lagerfelda”, vari teneqen...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:52 01-10-2016 E përfolën për veshjen, s’mbahet më Bleona: O “Kar- Lagerfelda”, vari teneqen...

Bleona Qereti u komentua së fundmi për veshjen e njëjtë me atë të J Lo dhe Nicky Minaj në paraqitjen e saj te emisioni i Ermal Mamaqit.

Me këtë detaj u mor edhe faqja në IG Vipat e Bllokut por një gjë e tillë e ka mërzitur shumë Bleonën e cila u është drejtuar administratorëve o “Kar- Lagerfelda”, duke luajtur kështu ironikisht me emrin drejtorit  të  Chanel Karl  Lagerfeld. Bleona thotë në sqarimin e saj se është e njëjta veshje pasi ka punuar me të njëjtët stilistë.

REAGIMI I PLOTË I BLEONËS:

O "Kar- Lagerfelda" qe keni #vipatebllokut #variteneqen: Kostumi qe kam veshur sot tek @ermalmamaqiofficial eshte @laperlalingerie . Te njetin kostum ka @jlo dhe gjithashtu @nickiminaj me ngjyre te zeze ... duke qene se, ne me shume se nje rast, une kam veshur te njejtat veshje me dy artistet e tjera (90% te rasteve 2-3 muaj perpara tyre), se mos ju shkon mendja ju per ndonje gje positive - si psh: "ndoshta kane te njetin stilist."...."apo ndoshta punojne me te njetet njerez"....apo akoma me thjeshte: qe ne rastin konkret #laperla nuk ka bere vetem 3 kostume nga kjo seri, vetem per ne te treja, po ka bere me mijera per te gjithe ata qe kane mundesine ta blejne....

#unediktiminekampasur10neshkolle #siharrovagermen #L??????

bleonaaaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029243946075439
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-perfolen-per-veshjen-s-mbahet-me-bleona-o-kar-lagerfelda-vari-teneqen-54761" }