E përlotur, këngëtarja shqiptare rrëfen humbjen e vëllait të vetëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:52 13-03-2018 E përlotur, këngëtarja shqiptare rrëfen humbjen e vëllait të vetëm

Rreth tre muaj më parë ajo përjetoi një tragjedi në familje. Këngëtarja humbi vëllanë e vetëm.

Është fjala këtu për këngëtaren e muzikes popullore Maja Aliçkaj, e cila sot ishte e ftuar në emisionin “Rreze dielli” në Report Tv.

Ndër të tjera këngëtarja foli për humbjen e saj në jetë.

“Jam tërhequr goxha nga fatkeqsia e fundit, e cila ka ndodhur brenda tre muajsh. Kam qenë prezente vetëm në disa koncerte, por për mua ka qenë shumë e vështirë. Po u rrëzove, duhet të ngrihesh. Ne jemi disa motra dhe kishim vetëm atë vëlla...”- është shprehur Maja.

Maja Aliçkaj

download_2.jpg

 

maya-271x365.jpg

screenshot-35_1520936905-9973533.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ardit Gjebrea publikon FOTO drithëruese, MESAZHI që jep
Lori Hoxhën e shajnë keq, shihni si e mbron i dashuri (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.030120134353638
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-perlotur-kengetarja-shqiptare-rrefen-humbjen-e-vellait-te-vetem-113116" }