“E plas” edhe Ertila Koka hitin e verës dhe...nuk është vetëm (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:58 23-07-2016

Këngëtarja Ertila Koka sapo ka lançuar këngën e saj të re që synon të bëhet një nga hitet e kësaj vere.

Por Ertila nuk është vetëm, ajo vjen në bashkëpunim me “Tony T” për të kënduar “You Only”. A do t’ia dalë apo jo të jetë hit, po ju lemë ta gjykoni vetë pasi ta keni dëgjuar e parë në këtë video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02932596206665
array(1) { ["section"]=> string(69) "e-plas-edhe-ertila-koka-hitin-e-veres-dhe-nuk-eshte-vetem-video-47515" }