E pritën me protesta, Rama ka një mesazh për të rinjtë në Lezhë: I përshëndes...

Publikuar tek: politike, më 17:05 12-01-2018 E pritën me protesta, Rama ka një mesazh për të rinjtë në Lezhë: I përshëndes...

Mbledhja e qeverisë Rama në qytetin e Lezhës është pritur me protesta ditën e sotme.

Por kësaj protesta i është përgjigjur kryeministri Rama gjatë konferencës për shtyp në Lezhë.

Rama i ka përshëndetur protestuesit duke thënë se ata shërbejnë për ta nxitur atë që të përfundojë projektet e nisura.

“Përshëndes dhe ata që morën përsipër të ndërtonin rrugën dhe që sot po protestojnë për të na nxitur që ta ndërtojnë përmes nesh. I përshëndes”,- tha kryeministri Rama. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbledhja e qeverisë në Lezhë, banorët presin Ramën me protestë
Lezhë, Rama: Si të përfitoni fonde për agroturizmin, 100 fshatrat e para që do preken nga rilindja rurale »
Article Logic
Execution time: 0.024208068847656
array(1) { ["section"]=> string(82) "e-priten-me-protesta-rama-ka-nje-mesazh-per-te-rinjte-ne-lezhe-i-pershendes-106346" }