E qëlluan me vezë, reagon për herë të parë Veliaj: Nuk më kapi asnjë, duhet të ushtroheni

Publikuar tek: politike, më 13:22 14-06-2018 E qëlluan me vezë, reagon për herë të parë Veliaj: Nuk më kapi asnjë, duhet të ushtroheni

Një incident ndodhi sot pak para fillimit të takimit të Erion Veliajt me artistët e Tetarit Kombëtar.

Disa të rinj nga Forumi Rinor i PD-së, qëlluan me vezë Erion Veliajn në shenjë proteste kundër prishjes së Teatrit Kombëtar që sipas tyre do të bëhet në favor të ngritjes së kullave të klienteve të Rames dhe Veliajt.

Sakaq, gjatë takimit, Veliaj komentoi për herë të parë ngjarjen e pakëndshme që i ndodhi. "Hodhët 10 vezë por nuk më kapi asnjë. Duhet të ushtroheni më shumë”- u shpreh Veliaj duke qeshur.

Momentalisht, kryetari i Bashkisë, po zhvillon dëgjesën me artistët që kërkojnë mbrojtjen e godinës së Teatrit Kombëtar.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Qamili nga Kukësi kthehet nga Greqia dhe ndërton fermë në Durrës”, Peleshi rrëfen historinë: Detyra jonë është që...(E PLOTË)
Tabaku: Kompania e mikut të Edi Ramës merr liçencën e “Air Albania” me investim 100 mijë lekë (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.026086091995239
array(1) { ["section"]=> string(93) "e-qelluan-me-veze-reagon-per-here-te-pare-veliaj-nuk-me-kapi-asnje-duhet-te-ushtroheni-124355" }