E qeshur dhe e veshur sportive, shikoni si pozon Majlinda Bregu në atelienë e artit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:07 10-10-2017 E qeshur dhe e veshur sportive, shikoni si pozon Majlinda Bregu në atelienë e artit (FOTO)

E veshur e gjitha me të zeza dhe sportive. E qeshur, e ulur në një karrige përballë një pikture…

 

Kështu shfaqet ish-deputetja e PD, Majlinda Bregu në një foto të postuar në rrjetet sociale.

“Se shoqkat e mia kane bere ateliene e re”, shkruan Bregu, në postimin shoqërues të kësaj fotografie.

 

 

ber.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020526170730591
array(1) { ["section"]=> string(93) "e-qeshur-dhe-e-veshur-sportive-shikoni-si-pozon-majlinda-bregu-ne-ateliene-e-artit-foto-95379" }