E quajti “pa identitet”, Renato Mekolli i përgjigjet Robert Aliajt: Falë Greqisë jam ky që jam sot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:01 27-09-2016

Ditën e djeshme gjatë spektaklit “Dance With Me”, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli këndoi një këngë në gjuhën greke, gjë e cila nervozoi së tepërmi Robert Aliajn. Ky i fundit, e quajti Renaton “pa identitet”.

Por vjen sot përgjigja e shefit të kuzhinës i cili thotë se falë Greqisë ëhstë ky që është.

“Muzika dhe arti nuk ndalohen. Faleminderit Greqi për çfarë më ke dhënë se falë teje jam ky që jam sot. Prapë do kendoj Greqisht nëse do të më jepet rasti në emision”, shkruan Renato teksa publikon edhe këtë video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022247076034546
array(1) { ["section"]=> string(100) "e-quajti-pa-identitet-renato-mekolli-i-pergjigjet-robert-aliajt-fale-greqise-jam-ky-qe-jam-sot-54233" }