E reja zbulon kur ishte hera e parë për të, ka dhe një këshillë për bashkëmoshatarët e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:28 10-06-2017 E reja zbulon kur ishte hera e parë për të, ka dhe një këshillë për bashkëmoshatarët e saj

Kryeministri Edi Rama sot lançoi spotin e ri elektoral. Ndryshe nga të gjithë spotet që kemi parë deri më tani ky spot i sapo publikuar nga kryeministri ka në qendër në vajzë të re e cila tregon eksperiencën e saj, për herën kur ajo ka votuar.

Gjithashtu vajza e re në spot tregon dhe arsyet se përse votuesit e rinj në këto zgjedhje duhet të votojnë Partinë Socialiste. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026736974716187
array(1) { ["section"]=> string(95) "e-reja-zbulon-kur-ishte-hera-e-pare-per-te-ka-dhe-nje-keshille-per-bashkemoshataret-e-saj-81918" }