E rëndë çfarë ndodh në autobusët e Tiranës, gjesti i të rriturve ngjall reagime (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:52 21-04-2017 E rëndë çfarë ndodh në autobusët e Tiranës, gjesti i të rriturve ngjall reagime (FOTO)

Kemi dëgjuar plot raste vjedhjesh apo ngacmimesh seksuale në urbanët e kryeqytetit.

Por kjo foto e publikuar nga JOQ lë shumë për të dëshiruar sidomos kur veprime të tilla ndodhin në publik, ndërkohë që brenda mund të ketë dhe fëmijë.

Menjëherë pasi fotoja ka qarkulluar në media ka ngjallur reagime të qytetarëve të cilët ndëshkojnë veprime të tilla.  

fgnfdhfdh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ironia e fortë e gazetarit të njohur: Që Donald Lu të takojë Majlinda Bregun për krizën politike është njësoj si unë të takoj...
Foto e rrallë e Ramës dhe Nanos, "u rrite, u poqe... por prap dorë nuk hoqe..." »
Article Logic
Execution time: 0.022576093673706
array(1) { ["section"]=> string(89) "e-rende-cfare-ndodh-ne-autobuset-e-tiranes-gjesti-i-te-rriturve-ngjall-reagime-foto-75948" }