E rëndë, gruaja përvëlon me spec djegës të dashurën e burrit  

Publikuar tek: bota, më 15:45 14-06-2018 E rëndë, gruaja përvëlon me spec djegës të dashurën e burrit   

Nuk janë të paktat rastet kur historitë e tradhëtisë përfundojnë në situata të rënda.

Kështu ka ndodhur dhe në Vietnam, ku një grua xheloze ka sulmuar të dashurën e burrit ku pasi e ka zhveshur, i ka hedhur salcë peshku dhe pluhur speci djegës në trup. Giang Jun, 30 vjeç, ishte duke punuar në sallonin e saj të bukurisë, në Vietnam kur gruaja e zemëruar i shkoi në dyqan dhe e akuzoi se ka marrëdhënie me burrin e saj.

Sakaq, policia është duke hetuar rastin, ndërsa 30-vjeccarja e sulmuar ka marrë plagë rënda në trup.

vietnam.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Greqia dëbon 3.427 emigrantë shqiptarë, i ndalohet hyrja në territorin grek
71 emigrantë të akfiksuar në një kamion, Hungaria merr vendimin për grupin e trafikantëve »
Article Logic
Execution time: 0.018018007278442
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-rende-gruaja-pervelon-me-spec-djeges-te-dashuren-e-burrit-124380" }