E RËNDË, lahej në lumë me shokët, mbytet 14 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 11:12 10-08-2018 E RËNDË, lahej në lumë me shokët, mbytet 14 vjeçari Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milot ku një 14 vjeçar është mbytur ditën e djeshme teksa lahej në lumë.

Mësohet se 14 vjeçari ishte duke u larë me shoket në vendin e quajtir “Ura e Zogut”.

Trupi i pajetë i të riut u gjend pas kërkimeve të familjarëve dhe policisë.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja kush është Fatbardh Lici që U EKZEKUTUA sot, ka VËLLA kryetarin e PARTISË… (Lidhja me biznesmenin KULLA)
‘19 milion euro dëm për interesa të mafiozëve’, paralajmëron PD: Hetim të çdo prone publike të vjedhur »
Article Logic
Execution time: 0.019381999969482
array(1) { ["section"]=> string(56) "e-rende-lahej-ne-lume-me-shoket-mbytet-14-vjecari-130688" }