E rëndë në Itali, sulmohet me thikë golqashënuesi më i mirë i Serisë A

Publikuar tek: sport, më 07:27 08-07-2018 E rëndë në Itali, sulmohet me thikë golqashënuesi më i mirë i Serisë A

Sulmohet me thikë Ciro Immobile teksa ndodhej me pushime në Chieti me familjen dhe disa miq. Mediat italiane raportojnë se futbollisti i Lazio-s është sulmuar nga një burrë me thikë.

Mësohet se pas një debati me disa miq të Immobile, autori ka provuar t’i afrohet sulmuesit napolitan, por është ndalur nga disa të pranishëm aty, të cilët kanë ndërhyrë për të shmangur atë që mund të ndodhtë.

Agresoi është larguar më pas, para se në vendngjarje të shkonin forcat e policisë, që kanë marrë dëshmitë e të pranishmëve për atë që kishte ndodhur.

Ciro Immobile, bashkë me Mauro Icardi të Inter, ka qenë golashënuesi më i mirë i Serisë A më 29 gola.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kroacia në gjysmë finale për herë të dytë pas 20 vitesh, ish-trajneri i Dinamos barazon rekordin e epokës
Merkato e 'çmendur', Igli Tare vendos çmimin për 'yllin' e skuadrës »
Article Logic
Execution time: 0.01167106628418
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-rende-ne-itali-sulmohet-me-thike-golqashenuesi-me-i-mire-i-serise-a-127150" }