E RËNDË: Rrëzohet helikopteri, vdesin 3 persona

Publikuar tek: bota, më 19:45 11-02-2018 E RËNDË: Rrëzohet helikopteri, vdesin 3 persona

Një helikopter turistik është rrëzuar në kanionet e Mëdha në Arizona në SHBA. 

Si pasojë e aksidentit knë humbur jetën 3 persona dhe janë plagosur 4 të tjerë.

Autoritetet vendore janë duke punuar për gjendjen e trupave, por po hasin vështirësi për shkak të pozicionit gjeografik.

Shkaqet e aksidentit nuk bëhen ende të ditura.

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lojrat olimpike në Korenë e Veriut/ Të gjithë bien në dashuri me nxitëset e tifozëve, nuk janë aspak si i imagjinoni (VIDEO)
Pas trazirave të brendshme, presidenti i Iranit bënë thirrje për unitet »
Article Logic
Execution time: 0.021286010742188
array(1) { ["section"]=> string(52) "e-rende-rrezohet-helikopteri-vdesin-3-persona-109931" }