E RËNDË, shkodrani pi fostoksinë, vdes në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 13:50 12-07-2018 E RËNDË, shkodrani pi fostoksinë, vdes në spital Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër. Një shtetas 75- vjeçar i ka dhënë fund jetës duke pirë fostoksinë.

Policia e Shkodrës sqaron se 75- vjeçari ka mbërritur gjallë në Spitalin Rajonal të Shkodrës, por ka ndërruar jetë më pas.

Sipas njoftimit të policisë është vetëhelmuar me fostoksinë shtetasi L.M., vjeç 75, i cili është dërguar në spitalin rajonal Shkodër, në gjendje të rëndë dhe rreth orës 13:45 ka ndërruar jetë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër. Neni 99 i Kodit Penal.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026919841766357
array(1) { ["section"]=> string(53) "e-rende-shkodrani-pi-fostoksine-vdes-ne-spital-127666" }