E RËNDË, të shtëna me armë në Kanada, 4 të vdekur

Publikuar tek: bota, më 12:54 10-08-2018 E RËNDË, të shtëna me armë në Kanada, 4 të vdekur Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin lindor të Fredericton, New Brunswick, ku si pasojë e të shtënave me armë kanë vdekur katër persona.

Kjo ngjarje ka ndodhur në një rrugë të lagjes Brookside Drive.

Sipas policisë banorët u këshilluan të qëndronin në shtëpitë e tyre me dyert e tyre të mbyllura në këtë kohë për sigurinë e tyre.

Ndërkohë policia po punon pë zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prindërit e Melania Trump marrin shtetësinë amerikane, mamaja rrobaqepëse dhe babai shofer
E pazakontë/ Humbi këmbën në aksident, balerina performoi me protezë »
Article Logic
Execution time: 0.032577991485596
array(1) { ["section"]=> string(54) "e-rende-te-shtena-me-arme-ne-kanada-4-te-vdekur-130707" }