E rëndë, VDES 13-vjeçarja në TIRANË

Publikuar tek: aktualitet, më 20:18 11-10-2018 E rëndë, VDES 13-vjeçarja në TIRANË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë.

Një 13-vjeçare e identifikuar si shtetësja K.B ka ndërruar jetë në spital, në rrethana ende të paqarta.

Policia njofton se e mitura është shoqëruar nga babai në spital, ku ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021245002746582
array(1) { ["section"]=> string(41) "e-rende-vdes-13-vjecarja-ne-tirane-137479" }