E RËNDË, vetëhelmohet 24-vjeçarja në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 06:40 14-09-2018 E RËNDË, vetëhelmohet 24-vjeçarja në Shkodër Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër.

Një vajzë 24-vjeç është vetëhelmuar me fostoksinë e për pasojë ka ndërruar jetë.

Sipas Policisë Vendore, mësohet se, në Fshatin e Ri, Postribë, në banesën e saj, është vetëhelmuar me fostoksinë, B. P., 24 vjeçe, e cila ndodhet në spital, në gjendje të rëndë.

Komisariati i Policisë Shkodër

Më datë 12. 09. 2018, në fshatin “Fshati i Ri”, Postribë, në banesën e saj, është vetëhelmuar me fostoksinë, shtetësja B. P., vjeçe 24, e cila ndodhet në spital, në gjendje të rëndë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Shkodër. Neni 99 i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme
Ja sa shpenzon Shqipëria për argëtimin dhe kulturën (SHIFRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.02145791053772
array(1) { ["section"]=> string(50) "e-rende-vetehelmohet-24-vjecarja-ne-shkoder-134252" }