E rrahën për vdekje dhe e hodhën nga makina, ja fjalët e fundit të 20 vjeçares

Publikuar tek: rajon, më 16:06 12-06-2018 E rrahën për vdekje dhe e hodhën nga makina, ja fjalët e fundit të 20 vjeçares Viktima, Anxhela Mecani

Ngjarja e rëndë e shënuar ditën e dielë në Torino të Italisë ku një 20 vjeçare shqiptare u rrah brutalisht dhe u hodh nga makina, ka futur në hetime të thella policinë italiane.

 

Sipas mediave vendase, Anxhela Meçani ka ndërruar jetë në spital, ndërsa sipas fjalëve të saj të fundit pista e vrasjes për përfshirje në bandat e prositucionit thuajse është zhdukur nga hetimet.

Policia ka thënë se asnjë grup trafikantësh nuk e hedh trupin e punëtores së tyre në rrugë, teksa mendohet se mbrëmjen e të shtunës 20 vjeçarja ka qenë në punë.

Rashë nga makina”, ka thënë për herë të fundit duke belbëzuar Anxhela Meçani, duke lënë të gjithë të pranishmit me dyshimin se ajo ka dashur ta fshehë të gjithë ngjarjen.

Sakaq po hetohet intensivisht për gjetjen e drejtuesit të automjetit, i cili aktualisht është zhdukur pa asnjë shenjë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E TRISHTË/ La Austrinë për të gjetur ATIN, 24 vjeçarja varroset e vetme nga avokatja
Policia sekueston drogë me vlerë 300 mijë euro, arrestohet 42 vjeçari shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.0046830177307129
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-rrahen-per-vdekje-dhe-e-hodhen-nga-makina-ja-fjalet-e-fundit-te-20-vjecares-124125" }