E rrallë, moderatori shqiptar fton në emision gruan e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:48 19-06-2017 E rrallë, moderatori shqiptar fton në emision gruan e tij

Deputetja e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet Mesila Doda, do të jetë sot e ftuar në emisionin e bashkëshortit të saj, Enkel Demi.

Por duket se për të shmangur “konfliktin e interesit”, Doda nuk do të intervistohet ‘kokë më kokë” nga bashkëshorti i saj, por do jetë përballë një paneli gazetarësh si edhe pyetjeve të publikut.

Mesila Doda dhe Enkel Demi kanë dy dekada bashkë, dhe janë prindër të dy fëmijëve, një vajzë dhe një djalë. /Newsbomb.al

y3e5y5u5yk6j.jpg

rgtwergt4tw34hyfgj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019721984863281
array(1) { ["section"]=> string(62) "e-rralle-moderatori-shqiptar-fton-ne-emision-gruan-e-tij-83057" }