E rrallë për kohët e sotme, ja sa bukur festohet 1 Qershori në Vlorë (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 16:52 01-06-2015

Kjo video e festimeve të 1 Qershorit në Vlorë, na kthen pas në kohë, atëhere kur festat dhe mënyra e festimit të tyre kishin gjithnjë origjinalitetin dhe të bukurën brenda.

Vlora padyshim sot është kthyer në kryeqytetin e festimeve të fëmijëve dhe Qendra Kulturore e qytetit meriton urimet më të mira për këtë organizim kaq të rrallë e të bukur për kohët e sotme. Video ka ngjallur nostalgji dhe po shpërndahet në mënyrë masive edhe në rrjetet sociale, ndërkaq Vlora është lezetuar më shumë se kurrë nga këta fëmijë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Opera “Pagliacci”, ja mesazhi i Inva Mulës kundër dhunës ndaj grave
Vijon aksioni antikanabis, asgjësohen 561 rrënjë në disa zona të Shkodrës »
Article Logic
Execution time: 0.020462989807129
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-rralle-per-kohet-e-sotme-ja-sa-bukur-festohet-1-qershori-ne-vlore-video-12411" }