E rrallë: Portieri i Teutës i bën gol me kokë Partizanit (Video)

Publikuar tek: sport, më 20:22 04-03-2018 E rrallë: Portieri i Teutës i bën gol me kokë Partizanit (Video)

Buzëqeshja e Partizanit dhe tre-pikëshi i ndeshjes së sotme kanë ngrirë në minutën e 96-të të ndeshjes pas një goli të shënuar nga Shpëtim Moçka, portieri i ekipit durrsak.

Teuta pati një rast të artë në minutën e 18′, kur Arbër Çyrbja humbi një 11- metërsh. Durrsakët barazuan rezultatin në minutën e fundit të ndeshjes me anë të portierit Shpëtim Moçka. Golin për Partizanin e shënoi Progni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020326137542725
array(1) { ["section"]=> string(68) "e-rralle-portieri-i-teutes-i-ben-gol-me-koke-partizanit-video-112190" }